Żabka gazetki

Żabka

Żabka to sklep, który jest znany chyba wszystkim. Mały, zawsze blisko i zaskakująco dobrze zaopatrzony, kiedy okaże się, że brakuje Ci czegoś w lodówce o najmniej spodziewanej porze – również w niedzielę.

Gazetka to rozsądne zakupy

Ceny w Żabce bywają bardzo różne, dopiero gazetka wprowadza tu niejaki ład i przewidywalność, które cenią sobie wszyscy, którzy zakupy w Żabce robią w miarę regularnie. Gazetki zresztą nie są skomplikowane, bo w danym tygodniu obowiązuje tylko jedna, nawet jeśli wprowadzone są jakieś promocje sezonowe. Wyprzedaż w żabce to często promocja nawet o połowę ceny, więc ulotka może pomóc w zorganizowaniu naprawdę tanich zakupów.

Żabka w drodze

Fakt, że Żabek jest dużo i są często lokowane w pewnym oddaleniu od większych sklepów, sprawia, że to świetne sklepy, jeśli jesteś gdzieś tylko przejazdem. Oczywiście papierowa ulotka wtedy nie wchodzi w grę, ale nie martw się: gazetka aktualna zawsze jest dostępna również online jako iulotka. Ponieważ sklepy mają tę samą ofertę, to gazetka najnowsza nie zmienia się także między nimi. Z rzadka tylko znajdziesz tam kod rabatowy i tutaj jeszcze pojedyncze sklepy mogą nie mieć możliwości jego realizacji, ale to naprawdę sporadyczne przypadki.

Kiedy wszystko jest zamknięte

Żabka dziś przyciąga między innymi tym, że ma sklepy otwarte w niedzielę. Wtedy, nawet gdyby nie pojawiała się ani jedna promocja, a gazetka promocyjna wygasła dzień wcześniej, to i tak w sklepie byłyby kolejki. Tego się nie da uniknąć, ale gazetka najnowsza zawsze w Żabce obowiązuje – bez względu na dzień tygodnia. Ponieważ ulotki są ważne zwykle przez dwa tygodnie, to nie musisz się martwić, że towaru zabraknie. Co prawda w niedziele rzadko jest czas, żeby uzupełniać asortyment, ale generalnie oferta specjalna nadal obowiązuje.

Żabka ma marki własne

Żabka to sieć sklepów, których oferta kojarzy się raczej z zakupami na ostatnią chwilę. Tymczasem to całkiem spory partner biznesowy dla wielu producentów i hurtowni. Dlatego też w żabce promocje obowiązują również na marki własne tej sieci, z czego zdecydowanie Żabka nie słynie. Tymczasem wyprzedaż marek Foodini, Dobra Karma, czy Good Mood to naprawdę dobra okazja, żeby kupić tanio coś dobrego. Dziś też w zdecydowanej większości Żabek można napić się kawy czy zjeść hot-doga. Także ta oferta czasem jest objęta promocją, choć zwykle sklepy nie muszą się dodatkowo starać, żeby podnieść ruch w Żabka Cafe, bo zainteresowanych nie brakuje. Tylko na starcie tej usługi kod rabatowy szczególnie przyciągał klientów. Dziś to stały element oferty i gazetki promocyjne tylko czasem dla zasady o tym przypominają.

Wybierz sklep