POLOmarket gazetki

Polomarket

Polomarket to polska sieć supermarketów o długiej i złożonej historii, co jednak w tym momencie nie ma większego znaczenia. Znacznie ważniejsze są gazetki promocyjne, okresowa wyprzedaż i starannie dobrany asortyment.

Jedna gazetka, czasem parę

Zwykle Polomarket mieści się z promocjami w jednej gazetce obowiązującej przez tydzień. Dopiero kiedy jakaś specjalęna promocja wymaga odrębnego przedstawienia: majówka, początek szkoły, Boże Narodzenie, to wtedy wydawana jest też gazetka aktualna przez dwa tygodnie, rzadko do miesiąca. Gazetka najnowsza zawsze jest też publikowana z pewnym wyprzedzeniem, żeby każdy, kogo interesuje oferta, mógł sobie przejrzeć promocje na kolejny tydzień, odpowiednio zaplanować zakupy oraz menu.

Sklep, do którego masz blisko

Dla wielu osób Polomarket może być sklepem podstawowym. Szeroki wybór produktów spożywczych, od warzyw i pieczywa, po nabiał, mięso i artykuły higieniczne pozwala zrobić codzienne zakupy w dobrej cenie. Generalnie jednak sklepy Polomarket nie są najtańsze, choć są takie produkty, które można tu kupić taniej niż w dużo bardziej znanych dyskontach. Od jakiegoś czasu w Polomarkecie prowadzone są też promocje lojalnościowe z naklejkami. O nich też zwykle na końcu informuje gazetka najnowsza, w której można przeglądać produkty dodatkowo premiowane.

Nie tylko na co dzień

Od jakiegoś czasu poza tradycyjną gazetką dostępna jest też iulotka na stronie internetowej i w aplikacji sieci sklepów. Program na komórki pozwala nie tylko przeglądać gazetki i promocje, ale także zastępuje klasyczną kartę lojalnościową, która z kolei zastępuje kod rabatowy i pozwala niektóre produkty kupować jeszcze taniej niż w podstawowej promocji. Polomarket jednak tutaj się nie zatrzymał: każdy sklep prowadzi regularną wyprzedaż produktów o kończącym się terminie ważności. Dzięki temu produkty z każdej grupy asortymentowej można kupić nawet 40-60% taniej. Oczywiście te oferty nie trafiają do gazetek promocyjnych, ale w każdym sklepie można je łatwo odróżnić po charakterystycznych, pomarańczowych naklejkach na opakowaniu.

Zakupy z odbiorem

Sklepy Polomarket od jakiegoś czasu oferują zakupy z odbiorem. Możesz przejrzeć gazetki, wybrać promocje, a także skorzystać z ofert specjalnych, zamówić produkty przez aplikację i odwiedzić sklep, aby odebrać je poza kolejką. Wtedy często też dostaniesz kod rabatowy na dodatkową zniżkę i w skali całych zakupów oszczędzisz kilka procent ceny. Ulotka dla e-zakupów nie jest oddzielną ofertą i znajdziesz ją tylko w aplikacji. Warto się tym zainteresować, bo w tym modelu nie tylko obowiązuje podstawowa oferta sklepu i gazetka najnowsza, ale często też dodatkowe promocje. Biorąc pod uwagę, że Polomarket to niewielki sklep i czasem kolejki do kas są dość długie, wizja odbioru skompletowanych zakupów jest kusząca sama w sobie, a dodatkowe promocje czynią ją tylko jeszcze bardziej atrakcyjną. Zanim zaczniesz zakupy, przejrzyj jednak iulotkę.

Wybierz sklep