Makro gazetki

Makro

Makro to duże sklepy – jakiś czas temu uchodziły za najciekawsze, ponieważ dostęp na salę sprzedaży mieli wyłącznie przedsiębiorcy. To się akurat nie zmieniło, ale powszechność kart Makro jest na tyle duże, że dziś sklepy te są otwarte praktycznie na wszystkich klientów. Każda gazetka promocyjna ma zasięg krajowy, jedynie gazetki dodatkowe mogą być ograniczone do pojedynczych sklepów, ale to rzadkość.

Promocja, która może zaskoczyć

Promocje w Makro często dotyczą produktów w opakowaniach zbiorczych albo przynajmniej większych od standardowych. Gazetka promocyjna jest zwykle układana tematycznie, dlatego w danym momencie obowiązuje kilka w porywach do kilkunastu gazetek. Niektóre z nich obejmują podstawowe promocje, inne są wydawane na kampanie tematyczne i sezonowe. Ponieważ jest tego sporo, to iulotka online może dla wielu osób okazać się zdecydowanie bardziej poręczna. Gazetka aktualna obowiązuje zwykle przez dwa tygodnie, natomiast promocja tematyczna najczęściej przez miesiąc. W niektórych gazetkach można znaleźć też kod rabatowy na zakupy w Makro z dostawą.

Nie wszystko będzie w gazetce

Wiele osób, które decydują się robić zakupy w Makro nie tylko dla firmy, ale dla siebie, stwierdzi, że gazetka promocyjna to za mało, choćby dlatego, że Makro prowadzi regularną wyprzedaż produktów o kończącym się terminie ważności. Zwykle oznacza to i tak jeszcze dość długi termin przydatności do spożycia, a produktów w obniżonej cenie może być naprawdę sporo. Gazetka najnowsza obejmuje zwykle tylko najważniejsze promocje, natomiast będąc już w sklepie, warto spojrzeć też na ceny regularne. Tutaj nie ma bowiem reguły – niektóre produkty są standardowo tańsze w Makro niż w innych sklepach nawet o paręnaście procent. To duża różnica, którą poczujesz tym bardziej, im większe zakupy robisz.

Zakupy przez całą dobę

Wiele hal makro działa całodobowo, a pozostałe przynajmniej w zdecydowanie dłuższych godzinach niż inne sklepy – choćby dlatego, że są to też punkty zaopatrzeniowe dla mniejszych punktów sprzedaży, dla których często przygotowywana jest nieco inna oferta promocyjna.  Generalnie jednak w Makro można zrobić zakupy naprawdę o każdej porze, co warto wykorzystać, bo choć oczywiście każda ulotka obowiązuje we wszystkich godzinach przez całą dobę, to najatrakcyjniejsze produkty często są dostępne tylko przez relatywnie krótki czas od dołożenia ich na półki.  Jeśli nie chcesz jechać do sklepu, a zależy Ci na dokonaniu zaopatrzenia, możesz wykorzystać promocje na usługę Makro Dostawa. Jeszcze nie tak dawno dostawy były realizowane głównie do sklepów czy restauracji, ale obecnie usługa ta cieszy się dużym zainteresowaniem i gazetka promocyjna na dostawy jest jedną z najpopularniejszych.

Przesunięcia terminów

Makro, jako sklepy, a właściwie hurtownie zaopatrujące mniejsze punkty handlowe, muszą wybiegać ofertą w przyszłość. Jeśli więc chcesz się przygotować na święta we wrześniu a na lato – w marcu, to prawdopodobnie któraś oferta promocyjna Makro może Ci w tym zdecydowanie pomóc. Ulotka sezonowa jest ważna dłużej, a też nie zawsze jest od początku pełna. Asortyment sezonowy szybciej pojawia się na sali sprzedaży, niż trafia do ofert.

Wybierz sklep