Intermarche gazetki

Intermarche

Intermarche to sklep może niezbyt znany, ale za to bardzo lubiany głównie ze względu na przemyślany asortyment, ciekawe wyprzedaże i fakt, że w większości miejsc prowadzi też własne wędzarnie. Osoby wybierające się na zakupy, mogą podeprzeć się gazetkami reklamowymi. Zwykle w danym momencie obowiązują trzy lub cztery ulotki. Jeśli nie chcesz szukać ich wersji papierowej (nie zawsze gazetka aktualna jest dostarczana do skrzynek na listy), to dostępna jest też iulotka online.

Oszczędzaj z aktualną ulotką Intermarche

Gazetka promocyjna do Intermarche pozwala zaplanować lepsze zakupy. Każda promocja jest wyraźnie zaznaczona, gazetka jest podzielona na część spożywczą i przemysłową, a oferta jest zwykle identyczna dla wszystkie sklepów. Jeśli któreś sklepy prowadzą oddzielne akcje sezonowe, na przykład wiosenną wyprzedaż, to wtedy wydawana jest gazetka promocyjna o zasięgu lokalnym. Poza tym jednak gazetki są interesujące jeszcze z tego powodu, że często obejmują też promocje na wyroby z własnej wędzarni. To o tyle istotne, że tu asortyment się odrobinę różni między sklepami, a i dostępność na co dzień w sklepie może być różna.

Promocje, które zaskakują

Jeśli w gazetce będzie znajdował się kod rabatowy, to możesz go zrealizować w każdym sklepie, chyba że ulotka mówi inaczej. To raczej rzadko stosowana forma promocji i jeśli się pojawia, to zwykle kod można wykorzystać w zakupach online. Wszystkie sklepy Intermarche pozwalają na odbiór zakupów zamówionych w internecie. Wtedy też obowiązuje gazetka najnowsze, a wszystkie ceny i promocje są takie same jak przy klasycznych zakupach. Intermarche raczej nie odpowiada zbyt agresywnie na posunięcie Lidla czy Biedronki. Ten sklep tworzy własne promocje i choć oczywiście oferta jest w wielu punktach zbieżna, to gazetki raczej nie promują agresywnie identycznych produktów, które są dostępne w obniżonej cenie w dyskontach.

Weź gazetkę reklamową do sklepu

Gdzieś przy wejściu na salę sprzedaży zwykle leży gazetka najnowsza, ale ulotek tematycznych niekiedy brakuje. Przejrzyj promocje online, zanim wybierzesz się do sklepu. Dla kogoś, kto rzadko odwiedza Intermarche, ten sklep może mieć dość irytujący układ, bo faktycznie mocno różni się od pozostałych dyskontów. Z drugiej strony – nie tylko promocje, ale nawet podstawowe ceny na niektóre z produktów są tu bardzo atrakcyjne, więc warto dać Intermarche szansę. Oferta jest oczywiście zmienna sezonowo, ale to, co dla wielu osób będzie ciekawsze, to dostępność pewnej gamy lokalnych produktów, szczególnie jeśli chodzi o nabiał lub wędliny. Ulotka reklamowa nie obejmuje wprawdzie wszystkich promocji, ale każda gazetka promocyjna może skierować Cię między półki w poszukiwaniu naprawdę dobrych ofert i nie można wykluczyć, że zaczniesz częściej zachodzić do Intermarche.

Wybierz sklep