Delikatesy Centrum gazetki

Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum to sieć franczyzowych sklepów znanych głównie z mniejszych miast i wsi, choć w wielu miejscach franczyzobiorcy Delikatesów Centrum stają się swoją ofertą konkurować z Dino czy Biedronką. W tych sklepach co prawda nie będzie aż tak dużego wyboru, ale często wprowadzane są całkiem atrakcyjne promocje, dzięki którym dla wielu osób właśnie Delikatesy Centrum stały się sklepem podstawowym.

Prosty sklep, prosta gazetka promocyjna

Delikatesy Centrum wydają pojedynczą gazetkę promocyjną. Zawsze jest tak, że gazetka najnowsza obowiązuje przez tydzień, a później oferta się zmienia. Wyprzedaż z gazetki najczęściej wiąże się ze sporymi obniżkami cen, ale jeszcze ciekawiej się robi wtedy, kiedy organizowana jest promocja na bardziej poszukiwane artykuły sezonowe. Fakt, że oferta i wszystkie ciekawe promocje mieszczą się w ramach jednej tylko gazetki, to dziś coś rzadko spotykanego. I nie chodzi tylko o to, że Delikatesy Centrum to raczej małe sklepy, więc i promocje są nieliczne. To raczej zabieg, który ma sprawić, że sklepy te będą dalej postrzegane jako proste, dość tradycyjne. Oczywiście to nie znaczy jeszcze, że trzeba polegać na papierowych gazetkach – gazetka najnowsza zawsze jest też przygotowana jako iulotka online, więc jeśli chcesz, to możesz sprawdzić jej zawartość z każdego miejsca.

Spory wybór lokalnych produktów

Sklepy Delikatesy Centrum jako franczyzowe mają dość specyficznie zbudowany asortyment. Oferta jest w głównej mierze realizowana przez centralne dostawy, ale promocje mogą też obowiązywać na produkty lokalne. Każdy sklep poza podstawowym asortymentem „centralnym” musi też we własnym zakresie zadbać choćby o zaopatrzenie w warzywa, owoce czy niektóre typy nabiału. To sprawia, że oferta w każdej placówce może być nieco inna. Oczywiście jeśli masz jakiś kod rabatowy do Delikatesów Centrum, to będzie on obowiązywał wszędzie, tak samo jak wyprzedaż ogłaszana w gazetce obowiązuje wszędzie tam, gdzie gazetka dociera. Cały czas jednak mogą być wprowadzane dodatkowe promocje na poziomie lokalnym i te już zwykle do gazetek nie trafiają.

Większe zakupy w Delikatesach Centrum

W ostatnim czasie sporo osób zrezygnowało z robienia zakupów w odległym hipermarkecie, na rzecz właśnie oferty Delikatesów Centrum. Jest bliżej, więc nie trzeba marnować czasu i paliwa, żeby odwiedzić dalekie sklepy, a atrakcyjne promocje i dobrze dobrany asortyment tylko ułatwiają podjęcie takiej decyzji. To tym ważniejsze, że bardzo często ostatnio klienci oceniają mniejszy wybór lepszych produktów jako coś ważniejszego niż rozbudowaną ofertę produktów, z których większość jest albo jakościowo słaba, albo bardzo droga, a z taką sytuacją mamy do czynienia w niektórych hipermarketach. Nawet małe Delikatesy Centrum mają więc czym przyciągnąć klientów.

Wybierz sklep