Lewiatan gazetki

Lewiatan

Lewiatan to sieć małych i średnich sklepów, która powstała jako całkowicie samodzielna mniej więcej w połowie lat 90., a obecnie jest częścią Eurocash. To ponad 3000 placówek w całej Polsce, a oferta z każdą gazetką wydaje się coraz ciekawsza.

Bez gazetki ani rusz

Gazetka promocyjna Lewiatana jest praktycznie niezbędna – czy to w wersji papierowej, czy jako iulotka online – bo dopiero gazetki pozwalają jakoś uporządkować asortyment i przygotować sensowny plan zakupów. Wykorzystując specjalne promocje i różne dodatkowe obniżki, można w Lewiatanie kupować dobrze i tanio. Na co dzień raczej nie jest to najtańszy sklep, ale każda wyprzedaż jest przygotowana z głową i gazetka najnowsza zawsze pozwala zrobić zakupy w bardzo dobrych cenach. W gazetce nie będzie znajdował się kod rabatowy – po prostu wszystkie produkty będą opisane niższymi cenami.

Ulotka na co dzień

Lewiatan jest sklepem podstawowym, a to znaczy, że promocje, jakie będą zawarte w gazetkach, będą dotyczyły przede wszystkim absolutnie podstawowych produktów spożywczych, chemii gospodarczej czy artykułów higienicznych. Gazetka aktualna obowiązuje najczęściej tydzień, ale warto tu zaznaczyć, że wyprzedaż w Lewiatanie zwykle ma charakter lokalny. Choć gazetki z różnych regionów często wyglądają bardzo podobnie, to czasem promocja będzie obowiązywała tylko w jednym województwie. Dzieje się tak dlatego, że oferta jest konstruowana w dużej mierze na produktach lokalnych, więc sklep w innym regionie może mieć innego dostawcę albo w ogóle inny produkt na tym samym miejscu na półce.

Oszczędzaj z ulotką online

Lewiatan nie jest w stanie konkurować cenowo z największymi dyskontami, zresztą też nie taka jest polityka sklepu. Oferta ma pozwalać na przykład na uzupełnienie pilnych zakupów albo na zrobienie szybkich zakupów w drodze z pracy. Dopiero gazetka promocyjna może tu przesunąć trochę punkt równowagi i sprawić, że zakupy w Lewiatanie będą naprawdę tanie. A ponieważ sieć nie prowadzi aktywnej dystrybucji papierowych gazetek, to wyprzedaż przedstawiona online dla wielu osób będzie zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem.

Ciekawe produkty sezonowe i lokalne

To, że sklep Lewiatan ma ofertę budowaną na bazie produktów lokalnych, to spory atut. Dzięki temu możesz kupić lepsze wędliny czy świeży nabiał wysokiej jakości. Często też gazetki uwzględniają produkty sezonowe, które mocno różnią się od standardu dyskontowego. Niekoniecznie będą tańsze, ale wtedy zwykle wyróżniają się jakością. Zresztą pod tym względem każda gazetka promocyjna Lewiatana jest trochę inna i warto przejrzeć ulotkę, nawet jeśli na co dzień robisz zakupy w innym sklepie. Gazetka podstawowa i sezonowa będą wydawane oddzielnie, więc pamiętaj, żeby sprawdzić je obie. To prawie pewne, że znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

Wybierz sklep