Eurocash gazetki

Eurocash

Eurocash to marka o dość skomplikowanej historii, obecnie będąca konkurencją raczej dla Makro, choć i tutaj asortyment nie w pełni się pokrywa. Eurocash skupia się na zaopatrzeniu sklepów spożywczych i restauracji, zdecydowanie mniej na segmencie przemysłowym.

Nie każdy zrobi zakupy

Jak przystało na hurtownię branżową, także Eurocash wprowadził pewne formalne ograniczenia w dostępie na swoje hale. Są one otwarte dla osób, które prowadzą sklepy spożywcze, przy czym oczywiście klienci mogą też robić zakupy prywatne. Wszystko sprowadza się do wyrobienia karty klienta, ale biorąc pod uwagę, jak wiele osób w Polsce prowadzi działalność gospodarczą, to nie dziwi fakt, że żadna z mniej więcej 160 hal Eurocash nie stoi pusta. Ten problem jest oczywiście to przeskoczenia i jeśli nie masz własnego sklepu, to spokojnie możesz dogadać się z kimś, kto ma – zakupów przecież nie trzeba wliczać w koszty, a Ty spokojnie kupisz to i owo dużo taniej niż w innych sklepach.

Gazetka do planowania zakupów

Gazetka aktualna od Eurocash obowiązuje przez dwa tygodnie i jest zawsze udostępniana nieco wcześniej, żeby umożliwić klientom korzystającym z gazetki zaplanowanie promocji we własnych sklepach. Oczywiście promocja w Eurocash nie musi się przekładać na ceny w małych sklepikach, ale z takim zamysłem przygotowywana jest ulotka. A ponieważ chodzenie po sklepie z papierową gazetką byłoby co najmniej niewygodne, to jest też zawsze przygotowywana iulotka, czyli gazetka promocyjna online, dzięki której można sobie nie zaprzątać głowy makulaturą i kupować spokojnie, na bieżąco sprawdzając, jakie produkty jeszcze objęła wyprzedaż.

Jeszcze taniej w Eurocash

Poza tym, że regularnie wydawana jest ulotka reklamowa, promocje można też znaleźć bezpośrednio na sali. Najczęściej będzie to promocja dotycząca produktów z kończącą się datą ważności, ale niekiedy poszczególne sklepy Eurocash wprowadzają też własne wyprzedaże, których gazetka nie przewiduje. Poza tym sporadycznie można też wykorzystać kod rabatowy – to rzadka forma promocji, ponieważ jej prowadzenie jest dość czasochłonne i nie daje wielkiej przewagi, ale niektórzy klienci Eurocash taki kod rabatowy mają, a wtedy ceny mogą być jeszcze niższe.

Nie ma promocji, ale i tak jest tanio

Jednym z powodów, dla których wiele osób decyduje się robić nie tylko firmowe, ale też prywatne zakupy właśnie w Eurocash, jest fakt, że sklepy te są po prostu dość tanie. Przy szerokim asortymencie i dostępności mniej typowych produktów promocja nie jest już często potrzebna. Ceny zresztą są i tak na całkiem niezłym poziomie, a oferta zmienia się cyklicznie, więc przy odrobinie dobrego planowania można to wykorzystać, żeby wydawać jeszcze mniej albo przynajmniej rzadziej odwiedzać sklep, po prostu robiąc większa zakupy wtedy, kiedy się to najbardziej opłaca.

Wybierz sklep