Aldi gazetki

Aldi

Aldi to sieć tanich dyskontów, która coraz obficiej stawia swoje sklepy nie tylko w dużych miastach, ale też mniejszych miejscowościach. Przyciąga klientów przejrzystym układem sklepów, sporym asortymentem produktów świeżych, a czasem też tanią elektroniką i artykułami przemysłowymi. Żeby się w tych ofertach połapać, warto jednak mieć w ręce gazetki promocyjne.

Gazetki promocyjne z Aldi

Aldi ma bardzo ciekawą strategię, jeśli chodzi gazetki reklamowe. Nie nakładają się one na siebie, ale nawet w ramach jednej gazetki jest wprowadzone zróżnicowanie. Najbardziej lubianą gazetką jest ta, która obejmuje oferty obowiązujące od środy i inne, które obowiązują od soboty. To pozwala trochę rozłożyć obłożenie w sklepach, a przy okazji unika się efektu zakorkowania alejek, co jest nieuniknione, jeśli wszystkie najlepsze oferty startują w tym samym czasie. I oczywiście można powiedzieć, że gazetki reklamowe są tak układane, żeby klienci przyszli do sklepu dwa razy w tygodniu, a nie raz, ale to nie ma większego znaczenia, ponieważ spora część z nich i tak odwiedza Aldi 3-4 razy w tygodniu, a niektórzy nawet codziennie. A, trzeba jeszcze wspomnieć, że poza tą dzieloną gazetką reklamową są zwykle jeszcze dwie inne na dany tydzień. Jedna jest gazetką podstawową, a druga to zbiór okazji tygodnia – w gruncie rzeczy tutaj już podział nie jest wcale jasny, bo w obu będą i produkty spożywcze, i artykuły przemysłowe, ale nie szkodzi – obie gazetki ukazują się w tym samym czasie, więc można po prostu przejrzeć je obie.

W Aldi zakupy na spokojnie

Kto był w Aldi choć raz, ten na pewno zauważył, że zakupy w tym sklepie są dość nietypowe. Zwykle nie ma tu zbyt wielu ludzi, sklep jest jasny, przestronny i generalnie jest tu cicho i spokojnie. Dla wielu osób to atut jeszcze większy niż jakakolwiek gazetka reklamowa, a nie jest to bynajmniej jedyny plus tego sklepu. Drugim będzie nietypowe zaopatrzenie. Aldi ma dość nietypową ofertę. To znaczy, że grupy towarowe nie odbiegają zbytnio od tych, które widać w każdym sklepie, ale marki i produkty są już inne. To z kolei oznacza, że pierwsza i druga wizyta w sklepie bywają dość nietypowe, natomiast po opanowaniu asortymenty wszystko idzie dużo sprawniej. Tutaj też przydają się gazetki promocyjne, dzięki którym można się na spokojnie i bez wychodzenia z domu zorientować w sytuacji i przemyśleć, co powinno trafić na listę zakupów. Jako że gazetki na kolejne tygodnie są dostępne z kilkudniowym wyprzedzeniem, to można to zrobić w wolnej chwili, unikając stresu związanego z planowaniem zakupów na szybko.

Wybierz sklep