Topaz gazetki

Topaz

Topaz to sieć sklepów – głównie franczyzowych – obsługująca przede wszystkim wschodnie województwa. Poza sklepami w skład sieci wchodzi jeszcze kilka obiektów innych klas, łącznie z browarem restauracyjnym, ale one nie są teraz przedmiotem zainteresowania. Sieć ta w swoich lokalizacjach dość dobrze radzi sobie w konkurencji z potencjalnie silniejszymi dyskontami, a wszystko dzięki temu, że sklepy te są po prostu inaczej zorganizowane.

Oferta jest zróżnicowana

Topaz to sieć, której rdzeń oferty stanowią znane marki i to o nich najczęściej mówi gazetka aktualna, natomiast każdy sklep w pewnej mierze samodzielnie realizuje własne zaopatrzenie. To znaczy, że do gazetki nie trafią na przykład lokalne sery, jogurty czy wędliny, choć są one oczywiście godne uwagi, a promocja na nie może być jeszcze bardziej atrakcyjna niż ta podstawowa w gazetce. Promocje w Topazie są organizowane regularnie i choć nie jest to klasyczna wyprzedaż z olbrzymią ilością towaru, to i tak gazetka promocyjna przyciąga sporo ludzi.

Mądrzejsze zakupy z gazetką

Topaz wydaje gazetki, których czas obowiązywania to zwykle tydzień. Oczywiście niektóre promocje będą kończyły się szybciej – albo planowo, albo dlatego, że produkty będą cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że po prostu wystarczy ich na 2-3 dni w magazynie. Ulotka tradycyjna i iulotka online są identyczne, ale przewagą tej internetowej może być fakt, że jest wydawana odrobinę wcześniej. Dzięki temu możesz znaleźć kod rabatowy albo konkretną wyprzedaż i z pewnym wyprzedzeniem zaplanować zakupy na najbliższe dni. To zawsze wygodniejsze i mądrzejsze, niż podejmowanie decyzji na ostatnią chwilę.

W Topazie kupisz wszystko

W sklepach Topaz promocja nie zawsze jest najważniejsza. Klienci wybierają te sklepy, ponieważ tu mogą kupić wszystko, co jest im potrzebne. Promocje czy nie, ale zawsze można kupić i artykuły spożywcze, i chemię domową, i środki higieniczne, i artykuły przemysłowe. Oczywiście oferta każdego sklepu będzie trochę inna, co nie zawsze widać po gazetce reklamowej, ale każdy, kto bywa w tych sklepach, wie, że na co dzień generalnie nie ma potrzeby chodzić na zakupy nigdzie dalej. Większość swoich potrzeb można w miarę tanio, a przede wszystkim całkiem wygodnie obskoczyć w markecie, który ma się parę minut od domu.

Nie ma wielkości, jest potencjał

Topaz nigdy nie dogoni Lidla czy Biedronki liczbą otwartych sklepów, ale nie o to tu chodzi. Sklepy tej marki są dostępne, wygodne i bardzo praktycznie zaopatrzone, a wyprzedaż organizowana w nich dość regularnie sama w sobie jest wystarczająco silnym argumentem na korzyść tej sieci. Jeśli ktoś chciałby kupować tylko w polskich sklepach, to zdecydowanie powinien wybrać sieć Topaz (jest w całości polska), ale to również opcja atrakcyjna dla tych, którzy po prostu szukają blisko taniego sklepu, w którym można kupić wszystko, co potrzebne.

Wybierz sklep