Dino gazetki

Dino

Dino to polska sieć supermarketów, które powstają przede wszystkim poza centrami miast. Sieć coraz śmielej konkuruje z gigantami tego rynku, nie tylko dlatego, że zajmuje niezagospodarowane do tej pory nisze, ale przede wszystkim dlatego, że ma coraz większy potencjał, jeśli chodzi o ustanawianie standardów w branży.

Prosty sklep, prosta gazetka

Choć sieć Dino rozwija się zdecydowanie dynamicznie, jest coś, w czym pozostaje wierna idei prostego sklepu. Otóż w danym tygodniu obowiązują oferty specjalne z jednej tylko gazetki. To prawda, że w ostatnim czasie ta właśnie gazetka stała się nieco grubsza, ale nadal jest to tylko jedna broszurka, a nie po 3 czy 5, w których produkty są ułożone lepiej lub gorzej. Reklama w jednej gazetce promocyjnej pozwala zdecydowanie łatwiej ogarnąć listę zakupów. Ewentualnym dodatkiem, który się w gazetce nie mieści, jest wydawana epizodycznie gazetka promocyjna alkoholi. To akurat warto oddzielić z wielu powodów, ale w praktyce to po prostu wygodne – w jednej gazetce to, co trzeba sobie co dzień kupić, a w drugiej coś dla przyjemności, ale na pewno poza listą niezbędnych wydatków.

Warto jechać do Dino

Dino to sklepy, które przyciągają coraz większą uwagę. Na przedmieściach, gdzie powstają, stanowią świetne sklepy podstawowe, bo poza artykułami spożywczymi – często zresztą od lokalnych dostawców – oferują też artykuły kosmetyczne czy podstawowe artykuły biurowe. Pod tym względem są więc jeszcze bardziej uniwersalne niż jakikolwiek dyskont. W Biedronce czy Lidlu zeszyt kupisz tylko w sierpniu i na początku września, a w Dino praktycznie w każdym czasie. To istotne, jeśli w pobliżu nie ma sklepów branżowych, ale takie podejście pozwala po prostu ograniczyć czas spędzany na przejazdach do sklepu do sklepu. Nawet jeśli niektóre produkty w Dino są droższe niż w hipermarketach, to gdyby uwzględnić koszty dojazd i czas potrzebny na taką wyprawę po sklepach, to by się szybko okazało, że jedyne rozsądne rozwiązanie, to kupić w Dino za parę groszy więcej. Mniej łażenia po sklepach, szybsze zakupy, dobre promocje na to, co potrzebne i szybsze uporanie się z listą zakupów to naprawdę coś, czym warto się zainteresować.

Warto nadłożyć drogi

Jest parę powodów, żeby nie tylko z Dino nie jechać do innych sklepów, ale nawet żeby te inne sklepy zamienić właśnie na Dino. To mogą być lokalne produkty w dziale z nabiałem albo dobre wędliny z własnej wędzarni. Jeśli masz Dino w pobliżu, serdecznie polecamy wzięcie w rękę gazetki promocyjnej, przejrzenie ofert i – jeśli jeszcze nie byłeś w tym sklepie – odwiedzenie go, bo naprawdę warto.

Wybierz sklep